Diyetisyen Dilehan Kaya

Diyetisyen · Bolu Merkez / Bolu · Tel: 0506 319 08 71

Diyetisyen · Bolu
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Borazanlar, Hürriyet Cd. Beyaz Saray Apt No:78/12, 14100 Bolu Merkez/Bolu
  • Bolu / Bolu Merkez
Hakkında

Bolu Merkez / Bolu konumundaki Diyetisyen Dilehan Kaya, Diyetisyen sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Diyetisyen Dilehan Kaya hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Diyetisyen Dilehan Kaya

Acil veya planlı Diyetisyen taleplerinizde Diyetisyen Dilehan Kaya iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

Telefon0506 319 08 71
FirmaDiyetisyen Dilehan Kaya
KategoriDiyetisyen
İl / İlçeBolu Merkez / Bolu
AdresBorazanlar, Hürriyet Cd. Beyaz Saray Apt No:78/12, 14100 Bolu Merkez/Bolu

Diyetisyen — sık sorulanlar

Adres bilgisi nerede?

Diyetisyen Dilehan Kaya adresi: Borazanlar, Hürriyet Cd. Beyaz Saray Apt No:78/12, 14100 Bolu Merkez/Bolu. Harita bölümünden de konumu açabilirsiniz.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Diyetisyen Dilehan Kaya ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Bolu Merkez dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Diyetisyen kapsamı ve servis alanı için Diyetisyen Dilehan Kaya ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Bolu Merkez / Bolu içinde Diyetisyen Dilehan Kaya ne iş yapar?

Diyetisyen Dilehan Kaya; Diyetisyen kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Diyetisyen için Diyetisyen Dilehan Kaya ile hemen konuşun — Bolu Merkez / Bolu.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).