DHL eCommerce - Bitlis Şubesi

Nakliye & Taşımacılık · Bitlis Merkez / Bitlis · Tel: 0434 226 00 44

Nakliye & Taşımacılık · Bitlis
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Bitlis Merkez / Bitlis konumundaki DHL eCommerce - Bitlis Şubesi, Nakliye & Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, DHL eCommerce - Bitlis Şubesi hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla DHL eCommerce - Bitlis Şubesi

Acil veya planlı Nakliye & Taşımacılık taleplerinizde DHL eCommerce - Bitlis Şubesi iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

FirmaDHL eCommerce - Bitlis Şubesi
KategoriNakliye & Taşımacılık
İl / İlçeBitlis Merkez / Bitlis
AdresHüsrev Paşa, 1226. Sk. No:18A, 13100 Bitlis Merkez/Bitlis
Telefon0434 226 00 44

DHL eCommerce - Bitlis Şubesi hakkında SSS

Evden eve nakliyat yapıyor mu?

DHL eCommerce - Bitlis Şubesi Nakliye & Taşımacılık kategorisindedir. Araç tipi ve paketleme için firmayı arayın.

Şehirler arası taşıma var mı?

Güzergâh ve fiyat teklifi için DHL eCommerce - Bitlis Şubesi ile iletişime geçin.

Eşya paketleme hizmeti sunuluyor mu?

Paketleme seçenekleri işletmeye göre değişir. DHL eCommerce - Bitlis Şubesi ekibinden bilgi alın.

Teklif nasıl alınır?

Adres, eşya hacmi ve tarih bilgisini ileterek DHL eCommerce - Bitlis Şubesi üzerinden teklif isteyebilirsiniz.

Nakliye & Taşımacılık için DHL eCommerce - Bitlis Şubesi ile hemen konuşun — Bitlis Merkez / Bitlis.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).