Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş Kliniği · Çankaya / Ankara · Tel: 0549 478 24 26

Diş Kliniği · Ankara
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Sokullu Mehmet Paşa, Salkım Söğüt Cd. 44/A, 06460 Çankaya/Ankara
  • Ankara / Çankaya
Hakkında

Çankaya / Ankara konumundaki Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Diş Kliniği sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Acil veya planlı Diş Kliniği taleplerinizde Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

KategoriDiş Kliniği
İl / İlçeÇankaya / Ankara
AdresSokullu Mehmet Paşa, Salkım Söğüt Cd. 44/A, 06460 Çankaya/Ankara
Telefon0549 478 24 26
FirmaBiancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında SSS

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Çankaya dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Diş Kliniği kapsamı ve servis alanı için Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Çankaya / Ankara içinde Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ne iş yapar?

Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Diş Kliniği kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği telefon numarası nedir?

Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim numarası: 0549 478 24 26. Yukarıdaki Ara butonuyla doğrudan arayabilirsiniz.

Diş Kliniği için Biancodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile hemen konuşun — Çankaya / Ankara.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).