Yunus Kasabı

Gıda & Market · Mudanya / Bursa · Tel: 0224 544 78 62

Gıda & Market · Bursa
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Ömerbey, İpar Cd. No:60, 16940 Mudanya/Bursa
  • Bursa / Mudanya
Hakkında

Mudanya / Bursa konumundaki Yunus Kasabı, Gıda & Market sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Yunus Kasabı hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Yunus Kasabı

Acil veya planlı Gıda & Market taleplerinizde Yunus Kasabı iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

KategoriGıda & Market
İl / İlçeMudanya / Bursa
AdresÖmerbey, İpar Cd. No:60, 16940 Mudanya/Bursa
Telefon0224 544 78 62
FirmaYunus Kasabı

Gıda & Market — sık sorulanlar

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Yunus Kasabı ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Mudanya dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Gıda & Market kapsamı ve servis alanı için Yunus Kasabı ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Mudanya / Bursa içinde Yunus Kasabı ne iş yapar?

Yunus Kasabı; Gıda & Market kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Yunus Kasabı telefon numarası nedir?

Yunus Kasabı iletişim numarası: 0224 544 78 62. Yukarıdaki Ara butonuyla doğrudan arayabilirsiniz.

Gıda & Market için Yunus Kasabı ile hemen konuşun — Mudanya / Bursa.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).