Rosso Restaurant

Restoran & Kafe · Sarıçam / Adana

Restoran & Kafe · Adana
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Sarıçam, Adana — Rosso Restaurant: Restoran & Kafe hizmetleri için rehber kaydı. Adres (Hürriyet, 01340 Sarıçam/Adana) ve telefon bilgileri profilde yer alır.

Harita bölümünden konumu doğrulayabilir, CTA alanlarından hemen arama veya mesaj gönderebilirsiniz.

Destek / bilgi hattı

Rosso Restaurant ile bağlantı kurun; adres ve telefon bilgileri doğrulanmış profil alanlarında listelenir.

Hizmet özeti

İşletmeRosso Restaurant
SektörRestoran & Kafe
Hizmet bölgesiSarıçam ve çevresi
ŞehirAdana
İletişimİletişim bölümüne bakın

Sarıçam ziyaretçi soruları

Paket servis var mı?

Paket / gel-al seçenekleri işletmeye göredir. Rosso Restaurant ile teyit edin.

Menü ve fiyatlar güncel mi?

Menü değişebilir. Güncel fiyat için Rosso Restaurant ile iletişime geçin veya yerinde sorun.

Nerede bulunuyor?

Rosso Restaurant konumu: Sarıçam, Adana — Hürriyet, 01340 Sarıçam/Adana.

Rosso Restaurant telefon numarası nedir?

Telefon bilgisi profilde güncellendiğinde burada görünür; İletişim bölümünü kontrol edin.

Karar vermeden önce Rosso Restaurant hattını arayın; Sarıçam, Adana konumunu haritadan doğrulayın.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).