ÖZ-CAN PETSHOP

Tarım & Hayvancılık · Yıldırım / Bursa

Tarım & Hayvancılık · Bursa
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Yıldırım / Bursa konumundaki ÖZ-CAN PETSHOP, Tarım & Hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, ÖZ-CAN PETSHOP hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla ÖZ-CAN PETSHOP

Acil veya planlı Tarım & Hayvancılık taleplerinizde ÖZ-CAN PETSHOP iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

İl / İlçeYıldırım / Bursa
AdresKaraağaç, Eşrefiler Cd. 35/A, 16360 Yıldırım/Bursa
TelefonProfilde güncellenecek
FirmaÖZ-CAN PETSHOP
KategoriTarım & Hayvancılık

ÖZ-CAN PETSHOP hakkında SSS

ÖZ-CAN PETSHOP telefon numarası nedir?

Telefon bilgisi profilde güncellendiğinde burada görünür; İletişim bölümünü kontrol edin.

Adres bilgisi nerede?

ÖZ-CAN PETSHOP adresi: Karaağaç, Eşrefiler Cd. 35/A, 16360 Yıldırım/Bursa. Harita bölümünden de konumu açabilirsiniz.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için ÖZ-CAN PETSHOP ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Yıldırım dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Tarım & Hayvancılık kapsamı ve servis alanı için ÖZ-CAN PETSHOP ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Tarım & Hayvancılık için ÖZ-CAN PETSHOP ile hemen konuşun — Yıldırım / Bursa.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).