MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK

Hukuk & Danışmanlık · Çankaya / Ankara · Tel: 0552 512 26 24

Hukuk & Danışmanlık · Ankara
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Eti, Toros Sk. Şevket Ergün İş hanı No:17/3, 06570 Çankaya/Ankara, Türkiye
  • Ankara / Çankaya
Hakkında

Çankaya / Ankara konumundaki MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK, Hukuk & Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK

Acil veya planlı Hukuk & Danışmanlık taleplerinizde MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

İl / İlçeÇankaya / Ankara
AdresEti, Toros Sk. Şevket Ergün İş hanı No:17/3, 06570 Çankaya/Ankara, Türkiye
Telefon0552 512 26 24
FirmaMRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK
KategoriHukuk & Danışmanlık

MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK hakkında SSS

MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK telefon numarası nedir?

MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK iletişim numarası: 0552 512 26 24. Yukarıdaki Ara butonuyla doğrudan arayabilirsiniz.

Adres bilgisi nerede?

MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK adresi: Eti, Toros Sk. Şevket Ergün İş hanı No:17/3, 06570 Çankaya/Ankara, Türkiye. Harita bölümünden de konumu açabilirsiniz.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Çankaya dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Hukuk & Danışmanlık kapsamı ve servis alanı için MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Hukuk & Danışmanlık için MRS Hukuk Danışmanlık- Av. Melike Rana SARIYILDIZ BERK ile hemen konuşun — Çankaya / Ankara.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).