Mode Ulusoy Dikim Evi

Tekstil & Moda · Çankırı Merkez / Çankırı · Tel: 0376 213 64 54

Tekstil & Moda · Çankırı
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Cumhuriyet, Şehit Pilot Üst Teymen Erdem Öztürk Sok. Karatekin Apt. 5/B, 18100 Çankırı Merkez/Çankırı
  • Çankırı / Çankırı Merkez
Hakkında

Çankırı Merkez / Çankırı konumundaki Mode Ulusoy Dikim Evi, Tekstil & Moda sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Mode Ulusoy Dikim Evi hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Mode Ulusoy Dikim Evi

Acil veya planlı Tekstil & Moda taleplerinizde Mode Ulusoy Dikim Evi iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

KategoriTekstil & Moda
İl / İlçeÇankırı Merkez / Çankırı
AdresCumhuriyet, Şehit Pilot Üst Teymen Erdem Öztürk Sok. Karatekin Apt. 5/B, 18100 Çankırı Merkez/Çankırı
Telefon0376 213 64 54
FirmaMode Ulusoy Dikim Evi

Tekstil & Moda — sık sorulanlar

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Mode Ulusoy Dikim Evi ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Çankırı Merkez dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Tekstil & Moda kapsamı ve servis alanı için Mode Ulusoy Dikim Evi ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Çankırı Merkez / Çankırı içinde Mode Ulusoy Dikim Evi ne iş yapar?

Mode Ulusoy Dikim Evi; Tekstil & Moda kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Mode Ulusoy Dikim Evi telefon numarası nedir?

Mode Ulusoy Dikim Evi iletişim numarası: 0376 213 64 54. Yukarıdaki Ara butonuyla doğrudan arayabilirsiniz.

Tekstil & Moda için Mode Ulusoy Dikim Evi ile hemen konuşun — Çankırı Merkez / Çankırı.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).