KÖŞEM MARKET

Gıda & Market · Burdur Merkez / Burdur · Tel: 0248 233 13 26

Gıda & Market · Burdur
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Burdur Merkez / Burdur konumundaki KÖŞEM MARKET, Gıda & Market sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, KÖŞEM MARKET hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla KÖŞEM MARKET

Acil veya planlı Gıda & Market taleplerinizde KÖŞEM MARKET iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

FirmaKÖŞEM MARKET
KategoriGıda & Market
İl / İlçeBurdur Merkez / Burdur
AdresBurç, Kışla Cd. no:13/b, 15000 Burdur Merkez/Burdur
Telefon0248 233 13 26

Gıda & Market — sık sorulanlar

Burdur Merkez / Burdur içinde KÖŞEM MARKET ne iş yapar?

KÖŞEM MARKET; Gıda & Market kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

KÖŞEM MARKET telefon numarası nedir?

KÖŞEM MARKET iletişim numarası: 0248 233 13 26. Yukarıdaki Ara butonuyla doğrudan arayabilirsiniz.

Adres bilgisi nerede?

KÖŞEM MARKET adresi: Burç, Kışla Cd. no:13/b, 15000 Burdur Merkez/Burdur. Harita bölümünden de konumu açabilirsiniz.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için KÖŞEM MARKET ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Gıda & Market için KÖŞEM MARKET ile hemen konuşun — Burdur Merkez / Burdur.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).