Karabulut Temizlik

Temizlik & Bakım · Denizli · Tel: 0532 375 97 46

Temizlik & Bakım · Denizli
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Eskihisar, 8019 sk eski nakliyeciler sitesi no 10 iç kapı no 3, 20000 Denizli Merkezefendi/Denizli
  • Denizli
Hakkında

Denizli konumundaki Karabulut Temizlik, Temizlik & Bakım sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Karabulut Temizlik hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Karabulut Temizlik

Acil veya planlı Temizlik & Bakım taleplerinizde Karabulut Temizlik iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

FirmaKarabulut Temizlik
KategoriTemizlik & Bakım
İl / İlçeDenizli
AdresEskihisar, 8019 sk eski nakliyeciler sitesi no 10 iç kapı no 3, 20000 Denizli Merkezefendi/Denizli
Telefon0532 375 97 46

Karabulut Temizlik hakkında SSS

Denizli içinde Karabulut Temizlik ne iş yapar?

Karabulut Temizlik; Temizlik & Bakım kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Karabulut Temizlik telefon numarası nedir?

Karabulut Temizlik iletişim numarası: 0532 375 97 46. Yukarıdaki Ara butonuyla doğrudan arayabilirsiniz.

Adres bilgisi nerede?

Karabulut Temizlik adresi: Eskihisar, 8019 sk eski nakliyeciler sitesi no 10 iç kapı no 3, 20000 Denizli Merkezefendi/Denizli. Harita bölümünden de konumu açabilirsiniz.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Karabulut Temizlik ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Temizlik & Bakım için Karabulut Temizlik ile hemen konuşun — Denizli.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).