Giresun'dan Gelsin

Teknoloji & Bilişim · Giresun Merkez / Giresun · Tel: 0532 681 38 28

Teknoloji & Bilişim · Giresun
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Giresun Merkez / Giresun konumundaki Giresun'dan Gelsin, Teknoloji & Bilişim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Giresun'dan Gelsin hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Giresun'dan Gelsin

Acil veya planlı Teknoloji & Bilişim taleplerinizde Giresun'dan Gelsin iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

Telefon0532 681 38 28
FirmaGiresun'dan Gelsin
KategoriTeknoloji & Bilişim
İl / İlçeGiresun Merkez / Giresun
AdresŞeyh Keramettin, Gönül Sk. No: 1/3, 28200 Giresun Merkez/Giresun

Giresun'dan Gelsin hakkında SSS

Adres bilgisi nerede?

Giresun'dan Gelsin adresi: Şeyh Keramettin, Gönül Sk. No: 1/3, 28200 Giresun Merkez/Giresun. Harita bölümünden de konumu açabilirsiniz.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Giresun'dan Gelsin ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Giresun Merkez dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Teknoloji & Bilişim kapsamı ve servis alanı için Giresun'dan Gelsin ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Giresun Merkez / Giresun içinde Giresun'dan Gelsin ne iş yapar?

Giresun'dan Gelsin; Teknoloji & Bilişim kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Teknoloji & Bilişim için Giresun'dan Gelsin ile hemen konuşun — Giresun Merkez / Giresun.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).