Çaydanluk Cafe

Restoran & Kafe · Yalova Merkez / Yalova · Tel: 0501 031 96 77

Restoran & Kafe · Yalova
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Çaydanluk Cafe firması Yalova / Yalova Merkez bölgesinde Restoran & Kafe alanında listelenir. Yerel müşteriler güncel iletişim kanallarını bu profilden görebilir.

Fiyat, stok veya randevu gibi güncel detaylar için aşağıdaki iletişim butonlarını kullanarak doğrudan firmaya ulaşmanız önerilir.

Yalova Merkez için hızlı iletişim

Güncel fiyat ve uygunluk için doğrudan Çaydanluk Cafe ile konuşun — Yalova Merkez, Yalova.

İletişim ve konum

KategoriRestoran & Kafe
KonumYalova Merkez, Yalova
Açık adresBahçelievler, Namık Kemal Sk. 2/A, 77200 Yalova Merkez/Yalova
Arama0501 031 96 77
UnvanÇaydanluk Cafe

Yalova Merkez ziyaretçi soruları

Rezervasyon gerekir mi?

Yoğun saatlerde rezervasyon önerilir. Çaydanluk Cafe hattından masa durumu sorabilirsiniz.

Paket servis var mı?

Paket / gel-al seçenekleri işletmeye göredir. Çaydanluk Cafe ile teyit edin.

Menü ve fiyatlar güncel mi?

Menü değişebilir. Güncel fiyat için Çaydanluk Cafe ile iletişime geçin veya yerinde sorun.

Nerede bulunuyor?

Çaydanluk Cafe konumu: Yalova Merkez, Yalova — Bahçelievler, Namık Kemal Sk. 2/A, 77200 Yalova Merkez/Yalova.

Çaydanluk Cafe iletişim bilgileri hazır. Restoran & Kafe talebinizi iletmek için arayın veya WhatsApp yazın.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).