Çalı Et Mangal

Restoran & Kafe · Nilüfer / Bursa · Tel: 0224 482 29 29

Restoran & Kafe · Bursa
Paylaş:
İletişim & Adres
  • Çalı, Bursa Cd. 80/A, 16110 Ni̇lüfer/Bursa
  • Bursa / Nilüfer
Hakkında

Nilüfer / Bursa konumundaki Çalı Et Mangal, Restoran & Kafe sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Çalı Et Mangal hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Çalı Et Mangal

Acil veya planlı Restoran & Kafe taleplerinizde Çalı Et Mangal iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

KategoriRestoran & Kafe
İl / İlçeNilüfer / Bursa
AdresÇalı, Bursa Cd. 80/A, 16110 Ni̇lüfer/Bursa
Telefon0224 482 29 29
FirmaÇalı Et Mangal

Restoran & Kafe — sık sorulanlar

Nerede bulunuyor?

Çalı Et Mangal konumu: Nilüfer, Bursa — Çalı, Bursa Cd. 80/A, 16110 Ni̇lüfer/Bursa.

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Çalı Et Mangal ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Rezervasyon gerekir mi?

Yoğun saatlerde rezervasyon önerilir. Çalı Et Mangal hattından masa durumu sorabilirsiniz.

Paket servis var mı?

Paket / gel-al seçenekleri işletmeye göredir. Çalı Et Mangal ile teyit edin.

Restoran & Kafe için Çalı Et Mangal ile hemen konuşun — Nilüfer / Bursa.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).