Ballıbağ Gıda

Gıda & Market · Yıldırım / Bursa

Gıda & Market · Bursa
Paylaş:
İletişim & Adres
Hakkında

Yıldırım / Bursa konumundaki Ballıbağ Gıda, Gıda & Market sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasındadır.

Aşağıdaki özet tablo ve sık sorulan sorular, Ballıbağ Gıda hakkında hızlı karar vermenize yardımcı olur.

Tek tıkla Ballıbağ Gıda

Acil veya planlı Gıda & Market taleplerinizde Ballıbağ Gıda iletişim kanallarını tercih edin.

Hızlı bilgiler

KategoriGıda & Market
İl / İlçeYıldırım / Bursa
AdresVatan, 9. Murat Sk., 16270 Yıldırım/Bursa
TelefonProfilde güncellenecek
FirmaBallıbağ Gıda

Ballıbağ Gıda hakkında SSS

Çalışma saatleri nedir?

Çalışma saatleri işletmeye göre değişebilir. Güncel saat bilgisi için Ballıbağ Gıda ile iletişime geçin veya profildeki saat bölümünü kontrol edin.

Yıldırım dışına hizmet veriyor mu?

Hizmet bölgesi işletmeye göre değişir. Gıda & Market kapsamı ve servis alanı için Ballıbağ Gıda ile görüşmeniz en sağlıklısıdır.

Yıldırım / Bursa içinde Ballıbağ Gıda ne iş yapar?

Ballıbağ Gıda; Gıda & Market kategorisinde listelenen bir işletmedir. Detaylı hizmet kapsamı için firmayı aramanız önerilir.

Ballıbağ Gıda telefon numarası nedir?

Telefon bilgisi profilde güncellendiğinde burada görünür; İletişim bölümünü kontrol edin.

Gıda & Market için Ballıbağ Gıda ile hemen konuşun — Yıldırım / Bursa.

Konum
Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yok. İlk yorumu siz yazın!

Değerlendirme Yaz
Puanınız
Şikayetler
Yayınlanan şikayetler. Yorumlar admin onayı sonrası görünür.
Tümü
Henüz yayınlanan şikayet yok.
Benzer Firmalar
Kaynak ve kişisel veriler

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) m. 11 uyarınca, kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenme amacını ve amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, eksik veya yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme ve KVKK’nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme haklarına sahipsiniz. Taleplerinizi aşağıdaki formlar veya iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

KVKK tam metni (mevzuat.gov.tr)


"Firma bilgilerini düzenle", sahiplik onayı sonrası panelden güncelleme ile aynı süreci başlatır (önce Bu firmamı sahiplen başvurusu).